Крафтові шоколадні цукерки

Оголошення про продаж товарів

Модератори: садовник, пшеничка

Відповісти
Аватар користувача
НаталияДМ
Вставил(а) свои 5коп.
Вставил(а) свои 5коп.
Повідомлень: 7
З нами з: Суб 02 грудня, 2023 15:37

НаталияДМ » Нед 03 грудня, 2023 12:41

Youtube Video


Добрий день всім!
Мене звати Наталя, я займаюсь виготовленням крафтових сирів та крафтових
шоколадних цукерок.
Цукерки з натурального чорного шоколаду з різними начинками. Роблю ексклюзивні цукерки з ніжним йогуртовим крем-сиром з козячого молока та різними фруктовими начинка. Аналогів нема в Україні та за кордоном.

Аватар користувача
пшеничка
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 13663
З нами з: Суб 08 вересня, 2007 23:21

Re: Крафтові шоколадні цукерки

пшеничка » Нед 03 грудня, 2023 13:34

Здравствуйте, Наталья! Очень приятно познакомиться!

Раді знайомству! Ваши шоколадні вироби виглядають дуже і дуже смачно! Сподіваюся, спілкування на форумі стане для вас приємним і ви знайдете друзів і шануваьників крафтового шоколаду! Це дуже привабливий бізнес! Сподіваюсь, на Різдво та Новорічні свята люди будуть цікавитись подарунками для близьких та знайдуть ваши пропозиції - звернуть увагу і придбають для себе на своїх рідних! Бо коли ще їсти шоколад, якщо й на свята відмовлювати собі в задоволенні? :THUMBS UP:

Хочу запитати - чи знаєте ви, Наталія, що на форумі проходить конкурс? Чи бажаєте прийняти участь у ньому?

Аватар користувача
НаталияДМ
Вставил(а) свои 5коп.
Вставил(а) свои 5коп.
Повідомлень: 7
З нами з: Суб 02 грудня, 2023 15:37

Re: Крафтові шоколадні цукерки

НаталияДМ » Нед 03 грудня, 2023 19:02

Дякую!
Так, хочу прийняти участь в конкурсі

Зображення

Аватар користувача
пшеничка
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 13663
З нами з: Суб 08 вересня, 2007 23:21

Re: Крафтові шоколадні цукерки

пшеничка » Нед 03 грудня, 2023 19:11

Це добре, тоді я зроблю посиланная в темі про конкурс на цю вашу тему!
Як приємно дивитися на продукти вашої праці! Пакування - це ваще окрема річ! Так привабливо виглядає! Як давно ви займаєтесь виробленням шоколаду? Як усе почалося? Розповідайте, що не є комерційною таємницею, в мене дуже багато запитань до вас виникає! Завітайте на форум, коли маєте час та розповідайте по-тихеньку, хай тема живе. :@}->--:

Що вас надихнуло зайнятися цим та чому саме шоколадом? Можливо, ви якусь освіту здобули в цій галузі? Дуже цікаво!

Аватар користувача
НаталияДМ
Вставил(а) свои 5коп.
Вставил(а) свои 5коп.
Повідомлень: 7
З нами з: Суб 02 грудня, 2023 15:37

Re: Крафтові шоколадні цукерки

НаталияДМ » Вів 05 грудня, 2023 20:21

Приємно, що сподобалось. Я займаюсь шокололадом роки два, може трошки більше. Я займаюсь натуральними продуктами, шоколад один з них. Термін споживання натурального шоколаду 2 місяці, смачніше свіжий. Перші цукерки були не такі, но з часом навчилась, зрозуміла, що хочу бачити. Перші цукерки були з сиром, з різними сирами, але зупинилась я на крем-сирі. Як на мене це саме вдале поєднання та корисне. А чьому сир? Я займаюсь козівництвом

Зображення

Аватар користувача
НаталияДМ
Вставил(а) свои 5коп.
Вставил(а) свои 5коп.
Повідомлень: 7
З нами з: Суб 02 грудня, 2023 15:37

Re: Крафтові шоколадні цукерки

НаталияДМ » Вів 05 грудня, 2023 20:28

А ще я робила цукерки з власного шоколаду

Зображення

Аватар користувача
пшеничка
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 13663
З нами з: Суб 08 вересня, 2007 23:21

Re: Крафтові шоколадні цукерки

пшеничка » Вів 05 грудня, 2023 20:35

Строк 2 місяця? Навідміну від магазинного шоколаду це не так вже й багато. Тому виникає розуміння, що такий бізнес треба робити під заказ? Це треба знаходити наперед замовника, ніж готувати, бо інакше можно зіпсувати коштовну сировину... Я тепер так розумію, що крафтовий сир та цукерки з шоколаду то не є вашою основною роботою? Ви ще десь працюєте? А сировина для шокодаду, мабуть імпортна вся, наскількі я розумію? Бо в моїй справі імпортне все, від бісеру до останньої булавки. ХІба що клей і волосінь риболовна виробояється в Україні, а все інше - всі матеріали - дуже дорогі, бо завозяться з закордону. Вам важко знаходити сировину? Ви на шоколад все купуєте в нашій країні, але, мабуть, імпортне? Наталія, а реалізуєте свою продукцію тільки онлайн чи в вас є якась оффлайнова торгова площадка? Дуже сподіваюсь, що колись матиму можливість замовити в вас вашу продукцію!

п.с. Вибачте, що так багато запитань, бо справді дуже цікаво! Я завжди задивлялась на виставках в Харкові на столи с саморобним крафтовим шоколадом. Але жодного разу не дозволила собі купити - все до останнього витрачала на бусіни та фурнітуру.

Аватар користувача
НаталияДМ
Вставил(а) свои 5коп.
Вставил(а) свои 5коп.
Повідомлень: 7
З нами з: Суб 02 грудня, 2023 15:37

Re: Крафтові шоколадні цукерки

НаталияДМ » Вів 05 грудня, 2023 20:41

Так 2 місяця, на то він і натуральний. Все остальне бізнес. Цукерки роблю під замовлення, це не так страшно. А сир може лежати довго, дуже довго. Чим він старіше, тим дорожче. Це теж натуральний продукт.

Аватар користувача
НаталияДМ
Вставил(а) свои 5коп.
Вставил(а) свои 5коп.
Повідомлень: 7
З нами з: Суб 02 грудня, 2023 15:37

Re: Крафтові шоколадні цукерки

НаталияДМ » Вів 05 грудня, 2023 20:52

Так, сировина для цукерок імпортна, як шоколад так і какао боби. В цукерках маркета шоколада нема =-O .

Відповісти